Bazénové lemovky – okraje bazénů.

Bazénové lemovky z přírodního hořického pískovce

Žádaným a oblíbeným výrobkem jsou bazénové lemovky z přírodního pískovce. Mají hladký broušený povrch, nejsou ani po namočení kluzké, jsou bezpečné a příjemné pro chůzi bosou nohou. Materiál bývá oceňován z důvodu možnosti jeho opakovaného broušení při rekonstrukcích.

Lemovky z přírodního pískovce stačí pouze obrousit a celý bazénový lem je jako nový. Pořizovací cena lemu z přírodního pískovce je sice vyšší, ale jeho životnost je několikanásob­ně delší.

Lemovky z betonů a umělých pískovců se po čase demontují pro svou zašlost a opotřebení a nahrazují novými lemovkami. Vaší zakázku obkladů zrealizujeme po zaslání rozměrů Vašeho bazénu, výběru tvaru lemovky, následného rozpoču (cenové nabídky na montáž lemovek) rozkreslení až po samotnou montáž obkladu, kterou provádíme po celé ČR. V případě náročnějšího tvaru bazénu provedeme zaměření na místě montáže před samotnou montáží.

Montáž provedeme na předem připravený výškově vyrovnaný betonový podklad. Výhodou námi provedené montáže je přesné „kamenicko – řemeslné“ doladění, případné dobroušení a sjednocení celého díla. Pro estetické dokreslení okolí bazénů nabízíme dlažby z přírodních pískovců.


Profily tvarovek


Rekonstrukce bazénového lemu po deseti letech

Výhodou lemovek z přírodního pískovce je snadná rekonstrukce a obnova bazénového lemu třeba i po deseti letech. Váš bazén po rekonstrukci lemu, kterou sami provedeme bude vypadat jako nový.
! Vyvarujte se levných náhražek přírodního pískovce (umělý pískovec, beton…), který nejde obnovit!


Bazén před a po rekonstrukci


Ukázky realizací bazénových lemovek

TOPlist   
© Honza Kafka, grafika Jéňa Vondrouš.Přístup do administrace.